It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Teslimat ve Kargo

 Sevkiyat ve Teslimat

1)      EFT (Elektronik Fon Transferi) veya Havale yaparak banka hesaplarımızdan birine ödeme işlemini yapabilirsiniz.

2)      Site üzerinden kredi kartlarınızla online tek ödeme yoluyla alışveriş yapabilirsiniz. Ödeme işlemi sonunda kredi kartınızdan ücret çekim işlemi gerçekleşir. Sipariş iptali veya stokta ürün bulunmaması nedeniyle siparişin iptali halinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.

3)      Sipariş Tutar İadesi

Siparişlerinizin birtakım sebeplerden iptali gerçekleşmesi durumunda Decorhane 3 iş günü içersinde ürünün fiyatını kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarır – iade eder. Banka hesap bilgilerinizi veya kredi kartı bilgilerinizi tam ve doğru bir şekilde firmamıza bildirmeniz gerekmektedir.

4)      Teslimat

Firma olarak siparişini vermiş olduğunuz ürünleri bir sonra ki iş günü içerisinde kargolamaya özen gösteriyoruz. Gönderimi zaman alacak olan ürünler için belirtilen kargo ulaşım süresi 3-5 iş günüdür. Kargo’da gecikme olması hainde sizinle iletişime geçilerek bilgi verilecektir. Ürünün tesliminde herhangi bir sorun yaşanmaması için bulunduğunuz yerin adresini bildirmelisiniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirttiğiniz doğrultuda işleme alınacaktır. Kayseri merkezli firmamızdan sipariş etmiş olduğunuz ürünler PTT Kargo şirketi ile gönderilecektir. Siparişlerinizin onaylanması halinde en geç 2 (iki) iş günü içerisinde siparişiniz kargo Şirketine teslim edilmektedir. Müşteri temsilcimizle farklı teslimat şekilleri konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye içinde geçerlidir.

5)      Ödeme Takibi

Sistemden kaynaklanan bir nedenden dolayı ödeme işlemi gerçekleştirilemediyse ödeme sayfasının sonunda bu durumdan müşterilerimiz haberdar edilmektedir. Adreste herhangi bir sorun olması halinde teslimatı gerçekleşmeyen sipariş ile ilgili siparişi veren müşterimiz ile iletişime geçilmektedir. Müşteri tarafından belirtilen e-mail adresinin geçerli olup olmadığı gönderilen otomatik e-mail ile kontrol edilmektedir. Teslimatın yapılması konusunda müşterilerimize olduğu kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankalara da sorumluluğumuz bulunmaktadır.