It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Penguenler Boy Ölçer Cetveli

Penguenler Boy Ölçer Cetveli

 

Boy ölçer cetvelleri ile çocuklarınızın odalarını hem rengarenk ve eğlenceli bir hale dönüştürün hem de büyümelerini keyifle izleyin!

 

Boy ölçer cetvelleri, görsel üzerindeki uzunluk değerine kadar ölçüm yapabilir.

 

Folyo (Sticker) Etiket Boy Ölçer Cetvel

 

Folyo (sticker) etiket genellikle düz ve pürüzsüz yüzeylerde kullanılan bir malzeme çeşidimizdir. Kendinden yapışkan özelliği sayesinde farklı bir malzeme veya yapıştırıcı kullanmadan rahatlıkla uygulanabilir. Yapışkan özelliği yüksektir. Bu sayede uygulandığı alanda uzun süre kalıcıdır. Folyo üzeri baskılarımızı dijital baskı teknolojisi ile kaliteli bir şekilde üretmekteyiz.

 

Dekota (Foreks) Boy Ölçer Cetvel

 

5 mm kalınlığa sahip hafif bir levha çeşidimizdir. Hafif bir malzeme olmasından dolayı birçok alana kolayca uygulanabilir. Kaliteli çift taraflı bant veya silikon ile kolayca montajı yapılabilir. Dekota (Foreks) levha üzeri görsel folyo sıvama yöntemiyle yapıştırılır. Uzun süre rahatlıkla kullanabileceğiniz solmayan, paslanmayan, sıcak ve soğuk geçişlerinden etkilenmeyen bir üründür.

 

Sağlık açısından sakıncası olmayan boyalarla yüksek kalite baskı ile üretilmektedir.

 

Ekstra özel tasarımlar için Özel Tasarım Hizmeti” satın almalısınız.

 

Uygulama Şeklini Görmek İçin TIKLANIZ!

 

Satın aldığınız ürün; folyo ise kendinden yapışkanlıdır, dekota (foreks) ise çift taraflı bant veya silikon ile düz ve pürüzsüz zeminlere kolayca uygulayabilirsiniz.

 

Duvar dışında ahşap dolap, masa, cam, ayna, fayans gibi yüzeylere de uygulanabilir.

 

Dikkat Edilmesi Gerekenler:

 

Uygulama yapılacak yüzey tozdan ve kirden arındırılmalıdır. Yüzeyin yağ, mum ve silikon gibi yapışmayı engelleyici maddeler içermemesi gerekmektedir.

Yeni boyanmış yüzeylerde uygulama yapmadan önce 10-15 gün boyanın kuruması için beklenmesi tavsiye edilir.

Boyasız ve sert zeminlerde (ahşap dolap, masa, ayna, fayans, vb.) folyo (sticker) etiket sorunsuzca yüzeyden kaldırılabilir. Ancak su bazlı plastik boyalı zeminlerde kaldırma işleminin dikkatli bir şekilde fön ile ısıtılarak yapılması önerilir.

Ürünün temizliğini nemli ya da kuru bir bezle yapabilirsiniz. Ürün temizliğinde hiçbir kimyasal madde ya da leke çıkartıcı kullanılmamalıdır.

 

Not:Toplu sipariş, uygulama ve diğer konular için lütfen bizimle irtibata geçiniz. 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Ücretsiz Kargo

100TL ve Üzeri Alışverişler'de Geçerli

  • Ürün Kodu: Penguenler 135x85 cm Boy Ölçer Cetveli
  • Stok Durumu: 9999
  • 65,00TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: penguenler 135x85 cm boy ölçer cetveli ölçer ölçer ölçer ölçer Ölçer